Справжня амазонка: Наташа Полі в рекламі Isabel Marant [ФОТО]

Опубликовано: 23:30, 14.01.2015
Французький дизайнер Ізабель Маран представила перші кадри з нової кампанії, присвяченої весняно-літнього сезону. У новій рекламній кампанії Isabel Marant топ-модель приміряла войовничий образ, перевтілившись в зухвалу амазонку.

natasha-poly-inez-vinoodh-isabel-marant-2015-210.jpg (22.35 Kb)Цього разу модельєр зробила наголос на динамічність, агресію і крутий норов, присвятивши колекцію образу жінки-воїна. "Ми прагнули показати сучасну міську дівчину, підкресливши її первісне світовідчуття, - зазначає дизайнер. Вона войовнича, але забавна. Не потрібно сприймати це занадто серйозно".

marant_new_campaign1.jpg (38.68 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кара Делевінь в рекламі спідньої білизни DKNY [ФОТО]

У новій фотосесії бойовий дух демонстраційних російська топ-модель Наташа Полі. На першому знімку дівчина одягнена в об'ємний піджак, принтовану спідницю і сандалі в грецькому стилі. Авторами рекламної кампанії, яка стартує в лютому, виступили Інез ван Ламсвеерде і Вінуд Матадін.

natasha-poly-inez-vinoodh-isabel-marant-2015-2.jpg (30.55 Kb)
Вернуться к материалу