
Насамперед, потрібно привертати увагу до достоїнств, а не приховувати недоліки! Акцент на обличчя, плечі, талію. Основне завдання корекції - зменшити живіт і додати зросту.
Силует: напівприлеглий, напівприталений. Всі форми повинні бути чітко вираженими, читаються. Не варто допускати повного облягання, але, при цьому, ніяких балахонів!

1. Максимально відкриваємо шию: горловина без коміра, як максимум - невелика стійка, виріз "човник", подовжене округле або V-подібне декольте, вузький шалевий і жакетний комір. Допустимі сорочки чоловічого крою, з невеликими коміром, переважно з максимально розстібнутими ґудзиками зверху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Практична сторона: як ще можна носити смокінг
2. Формуємо лінію плеча: для верхнього одягу обов'язкові невеликі підплічники, а для блуз і суконь - трохи занижена лінія плеча. Припустимо високий рукав-реглан з підплічником. Збільшення плечової лінії необхідно для балансування широких місць (руки, стегна).

3. Рукава повинні бути оптимальні по ширині, без облягання і зайвих перебільшень. Дуже хороша довжина 3/4, що відкриває струнке зап'ястя. Не варто захоплюватися буфами і рюшами.

4. Співвідношення між талією і стегнами. При даній фігурі можна допустити облягання і на талії, і на стегнах. Але потрібно пам'ятати, що виділяючи талію - на стегнах потрібно залишити деяку "свободу", цей же принцип діє і у випадку прилягання силуету по стегнах.

5. Довжина. Можна виділити кілька типів.
- Для блуз і жакетів: середня - між лінією талії і лінією стегон
- Для тунік й напівпальто: значно вище коліна
- Для суконь, спідниць, пальто: нижче коліна
- Для подовжених плаття і укорочених штанів: вище щиколотки.
Т.ч. довжина визначається найтоншим місцем певної частини фігури.

І, звичайно ж, переважно, все носити зі взуттям на стійких підборах.