
І займатися бігом, стрибками, велосипедним спортом або плаванням доведеться не менше 30 хвилин 6 днів на тиждень! Тільки в цьому випадку ваш організм потихеньку почне витрачати свої жирові запаси для поповнення енергії.
Однак з часом, приблизно через 2-3 тижні, слід збільшити термін тренування, спочатку до 45 хвилин, потім - до однієї години. Причому бажано не розбивати час тренування, наприклад, позаймавшись 30 хвилин вранці і 30 - увечері, а провести повноцінну годинне тренування. До речі, аеробні навантаження треба виконувати не замість, а разом з накачуванням преса. Качати прес найкраще вранці, натщесерце: так організм буде розточувати енергію, користуючись своїми "запасами" на животі.
Один спорт, на жаль, не вирішить проблему жиру на животі, вам необхідно скоригувати свій режим харчування так, щоб виключити з нього все борошняне і солодке. Також поставтеся відповідально до часу споживання їжі. Бажано після тренування протягом 1-1,5 години нічого не їсти, а останній прийом їжі перед тренуванням повинен бути не менше ніж за 40 хвилин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як схуднути на селері