
1. Їж часто, але при цьому невеликими порціями. Не варто чекати, поки ти зголоднієш, варто робити перекушування через певні інтервали. Наприклад, оптимальний варіант - харчуватися через кожні 3-4 години.
2. Їж тільки ті продукти, які тобі подобаються. Навіть якщо всі навколо твердять, що ти повинна включити той чи інший продукт в свій раціон, оскільки він корисний, ти не зобов'язана це робити: вибери з різноманітності корисних продуктів ті, які подобаються.
3. Не варто завжди відмовляти собі в "заборонених" продуктах. Якщо ти дуже хочеш з'їсти, наприклад, калорійний шматочок тортика, не відмовляй собі. Тільки от інші прийоми їжі повинні бути більш "скромними" на калорії.
4. Розвивай в собі хороший смак до їжі. Твердження про те, що здорова їжа - несмачна і прісна, - помилкове. Щоб зробити корисну їжу "смачною", використовуй спеції та різноманітні соуси.
5. З'їла щось дуже шкідливе і калорійне? Це ще не кінець світу, не варто себе картати і думати, що "все втрачено". Краще спробуй до кінця дня харчуватися більш "дисципліновано" і правильно, але при цьому не відмовлятися зовсім від їжі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що їсти після тренування