Guerlain випустив нову колекцію макіяжу

Опубликовано: 08:20, 03.01.2015
Відомий косметичний бренд Guerlain представив весняну колекцію макіяжу, обличчям якої стала незмінна муза модного дому Наталія Водянова.

1_625.jpg (13.13 Kb)Цього разу Наталя Водянова постала перед нами в образі ніжної феї: повітряна рожева сукня, легкий весняний макіяж і пишні локони. Саме цей образ, на думку Guerlain, стане трендовим прийдешньої весни. Цвяхом лінійки стала легендарна пудра Meteorites. Крім неї, в колекцію увійде прозора основа під макіяж, рум'яна і різнокольорові компактні пудри у вигляді кульок-метеоритів.

0_141.jpg (15.33 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назад у майбутнє: модні кольори помад 2015

Для створення легкого весняного макіяжу Guerlain також випустить туш кольору індиго, дві палетки тіней, а також два відтінки помади з перламутровим відливом. Для стильного манікюру бренд пропонує лак для нігтів холодного рожевого відтінку.
Вернуться к материалу