
Нанесіть зволожуючий лосьйон для тіла. На більш сухі ділянки: склепіння ступень, лікті, коліна, суглоби пальців і область між пальцями, нанесіть трохи більше лосьйону. На цих ділянках автозагар виявляється сильніше, а зволожуючий лосьйон сповільнить дію автозасмаги, і колір ляже більш рівним шаром.
Перед використанням автозасмаги сховайте волосся під шапочку для душу, щоб засіб не потрапив на волосся.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 домашніх скрабів на всі випадки життя
Для нанесення автозасмаги використовуйте велике дзеркало, щоб вас було видно на весь зріст. Так жодна ділянка шкіри не вислизне від вашої уваги.
Починайте наносити засіб з Обличчя, поступово просуваючись вниз до ніг.
Автозасмагу наносьте м'якими рухами по масажних лініях.
Перший шар повинен бути самим тонким. Нанесіть його, а через годину або два повторіть процедуру, а засобу нанесіть трохи більше.
Оскільки лікті і коліна завжди більш сухі, ніж інші ділянки тіла, то автозасмага на них виявиться раніше і сильніше. Тому обробляйте їх в останню чергу.
Після нанесення автозасмаги не поспішайте одягатися, щоб не змазати засіб. Походіть по дому пару годин без одягу, зате результат потім буде незрівнянним!
Якщо на шкірі тіла є запалення або ранки, то з автозасмагою слід почекати, поки все це не заживе. Інакше вам гарантовані нові роздратування.
Щоб не забруднити долоні автозасмагою, придбайте спеціальні рукавички. З ними ви сміливо можете наносити засіб, не боячись того, що долоні залишаться жовтими.
Якщо ви звикли наносити автозасмагу голими руками, то не забудьте потім ретельно вимити руки з милом. Ви все ж зафарбували долоні? Потріть їх щіткою з відбілюючою зубною пастою або часточкою лимона.