
Якісним сріблом вважається сплав 925 проби, яка повинна бути відзначена на самому виробі. Срібло більш низької проби купувати не варто - воно швидко потемніє. Прикраса повинна мати паспорт, в якому прописані всі його характеристики: вага, проба, наявність каменів і їх каратності.
Зверніть увагу на наявність цинку в сплаві. У якісному виробі його бути не повинно, оскільки цей елемент негативно впливає на здоров'я людини. Шукайте напис "Zinc free".
Ознаки підробки
Найбчастіше низькоякісне срібло і відверті підробки зустрічаються на курортах: у Єгипті, Туреччині, Тунісі, Таїланді. Відвідуючи місцеві ринки та туристичні лавки, велика спокуса привезти як сувенір дорогоцінну прикрасу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модні проблеми, які зрозуміють дівчата маленького зросту
Так як же визначити підробку в "похідних" умовах?
1. Проведіть шматочком крейди по виробу. Від справжнього срібла крейда почорніє, а після контакту з підробкою залишиться білою.
2. Срібло швидко нагрівається. Опустити прикрасу в окріп вам, швидше за все, продавець не дозволить. Тому потримайте її у кулаці протягом хвилини. Срібло швидко прийме температуру тіла, а підробка залишиться холодною.
3. Допомогти визначити срібло допоможе магніт все з тієї ж сувенірної лавки. Підробка з металу притягнеться, а срібний сплав на магніт не відреагує.
4. Проведіть шпилькою по зворотній стороні виробу. Якщо залишиться червона або чорна смуга - перед вами підробка.