
Б) Квадратна з округленими кінцями. Схожа з попередньою, тому правила вибору такі ж, однак зникають проблеми з гострими краями. Ця форма також добре підходить чоловікам зважаючи на їх професійну діяльность.
В) Овальна квадратна. Більше підходить для коротких нігтів і робить вигляд Ваших рук ніжнішим. Пиляти нігті варто пилочками напівкруглої форми.
Г) Квадратно-овальна. Нагадує прямокутну форму, проте кути тут не загострені, а трохи спиляні. Найкраще підійде для бізнес-леді з неширокими пальчиками, але витонченими ручками.
Д) Мигдалеподібна. Ця форма мабуть найпоширеніша і найзручніша. На неї можна нанести будь-який лак абсолютно будь-якого кольору. Та й доглядати за нею найбільш просто - достатньо просто періодично підпилювати нігті від одного куточка до іншого в одному напрямку. Підійде ж така форма жінкам з витонченими кистями.
Е) Stiletto. Така форма нігтів добре виглядає на тонких ніжних руках. Вона робить їх ще більш привабливими. Мінусом такої форми нігтів є часте травмування. Вам не вдасться довго проходити з такою формою, за винятком нарощених нігтів.
Ж) Трикутна. Схожа на stiletto, але трикутник починається не з початку вільного краю а трохи далі середини. Тому тут потрібні більш довгі нігті. Можна спочатку відростити прямокутник, а коли він набридне або десь обломиться куточок, зробити нігті трикутником.
Таким чином, при виборі форми нігтя просто дотримуйтеся таких правил:
- Чим більше закругляти ніготь, тим візуальні він буде коротшим.
- Подовжений ніготь робить пальці тоншими.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 18 фактів, які ви повинні знати про манікюр
І перш ніж приступати до надання нігтям обраної форми, подумки уявіть її, або коли важко виріжте з паперу і прикладіть. Так Ви зрозумієте, чи правильний зробили вибір.