
Крок другий, запам'ятайте, що часу завжди вистачає. Зробіть собі таку установку. Є стародавня мудрість, згідно з якою "часу не вистачає тому, хто про це постійно базікає". Тобто, говорите собі про те, що ви все встигнете зробити. Ефективність цього методу підтверджується практикою - постарайтеся не зациклюватися на тому, що у вас ще купа справ, а часу дуже мало. Переведіть акцент на те, що ви зможете зробити все, причому у вас ще залишиться час на відпочинок. Включайте час для "перепочинку" в список запланованих справ. Наприклад, "Зараз помию посуд і поп'ю чайку!". Якщо ви зможете зробити це, то ви опинитеся в стані людини, яка вміє грамотно використовувати свій час.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 причини не спілкуватись з негативними людьми
Потім, є ще одна ефективна методика розподілу свого часу. Якщо постійно нагадувати собі про те, що після завершення однієї справи вам доведеться відразу ж братися за інше, то ви досягнете цим лише зниження своєї активності. Ви ж цього не хочете? Тоді постарайтеся не думати про те, що у вас ще попереду, а концентруйтеся на тому занятті, яке ви зараз робите. Ви зробите це швидше і якісніше. Практика показує, що таке ставлення до справи зробить вас людиною, яка вміє робити все за відведений йому час.
Розподіляти свій час - це не так вже й складно. Не потрібні поради професіоналів та гроші, викинуті на покупку книг про розподіл свого часу. Просто дійте грамотно, намагайтеся бути найбільш ефективними в той час, коли це може дозволити собі ваш організм!