
Білки, жири, вуглеводи, в тому числі швидкі, в тому числі і шоколад, і фрукти, зобов'язані бути в меню підростаючого організму. Міняйте вміст ланч-боксу кожен день, щоб раціон вашого нащадка залишався різноманітним.
2. Їжа повинна бути безпечною для здоров'я.
Тобто свіжою і здатною протриматися поза холодильником від трьох до п'яти годин. Риба в будь-якому вигляді скасовується. Стиглі фрукти теж не кращий варіант. Якщо дитина забуде про рум'яний персик, наступного дня ви виявите його на дні рюкзака у вигляді компоту, в який занурили книжки і зошити.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ТОР-10 найкорисніших сніданків
3. Їжа повинна бути зручною.
Тому ніяких пісочних пирогів, багатошарових бутербродів, з яких так і норовить витекти соус, взагалі будь-яких продуктів з рідкою начинкою. І не забудьте забезпечити школяра упаковкою вологих серветок.
4. Як би дивно це не звучало, але їжа повинна бути сучасною.
Якщо ви дасте дитині з собою джентльменський набір у вигляді борщу, котлети по-київськи та квашеної капусти, його засміють, а ви не уникнете скандалу. Дітям подобається, коли корисна їжа виглядає як фаст-фуд. Вони із задоволенням гризуть морквяні палички і змітають бургери з натурального м'яса, цільнозернового хліба і свіжих овочів.
5. Що не варто класти в ланч-бокс:
Снеки у вигляді сухариків, чіпсів, кіндер-сюрпризів і мармеладних ведмедиків; копчений сир і ковбасу, які сильно пахнуть, а на упаковці не завжди пишуть, яким саме чином продукт коптили; готові соуси начебто майонезу та кетчупу з непотрібними добавками; солодку газовану воду - в ній занадто багато цукру.