
Не переходьте на особистості
У будь-якому конфлікті це означає масштабну сварку. Співробітники не є вашими друзями, а тому взагалі говорити про їхнє особисте життя вважається дурним тоном і низьким рівнем вихованості. Ніколи не вказуйте колегам на їхні слабкості, навіть, якщо вони очевидні, адже у кожного вони свої.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На роботі про особисте
Переводьте конфлікт на жарт
Гумор має властивість зближувати людей. Тому спробуйте при сварці перевести все на добрий жарт: посміхніться ,підкресліть дурість конфлікту і через 5 хвилин ви вже не будете пам'ятати, що стало причиною непорозуміння.
Будьте чуйними
Це не означає, що ви маєте дозволити маніпулювати собою та виконувати чужі обов’язки. Але якщо у вас є можливість та час, то чому б не допомогти людині? Чуйні особистості завжди цінуються в колективі, і з ними ніхто не захоче сваритись.
Не провокуй і не піддавайся на провокації
Іноді людина провокує нас на конфлікт тільки тому, що до цього з кимось посварилася чи в неї просто поганий настрій. Такі ситуації нагадують ефект ланцюгового кола, коли зранку в маршрутці нам наступили на ногу, на вулиці ми накричали на перехожого, який нас штовхнув, він у свою чергу розізлився на роботі і так далі. Найкраще – бути стриманою і не зважати на такого роду провокації. Свої ж проблеми намагайтеся вирішувати самі і не шукати винних.
Посміхайся
Посмішка – обов’язковий аксесуар, без якого категорично не можна виходити із дому. Позитивні люди притягують інших і змушують їх посміхатися у відповідь. Тому одна ваша посмішка здатна розпалити десяток навколо!