
Причому відразу ж після приготування, тому що процес окислення починається, як тільки ви змішали інгредієнти, і закінчується через 30-45 хвилин.
2. Спочатку на корені, а за 5-10 хвилин до закінчення дії фарби - по всій довжині.
Правда, ця рекомендація стосується тільки тих, хто фарбується регулярно. Тобто вам потрібно спочатку нанести склад на корені, почекати, поки вони профарбуються, а за 5-10 хвилин до закінчення дії барвника розподілити по всій довжині. Тримайте склад на волоссі рівно стільки, скільки написано в інструкції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як продовжити життя педикюру?
3. Робіть емульгацію.
Це прийом, що дозволяє легко видалити залишки фарби з шкіри голови і зробити волосся більш блискучими. Як робити: перед тим як змивати фарбу, нанесіть на волосся трохи теплої води, злегка вспіньте і акуратно помасажуйте шкіру голови пальцями, приділяючи особливу увагу лінії росту волосся. Потім ретельно промийте пасма.
І ще: фарбу наносять за наступною схемою.
Поділяємо волосся двома перпендикулярними лініями, які проходять через верхівку, на чотири рівні зони. Наносимо склад спочатку уздовж проборів, потім на потиличну зону, а потім на решту волосся. Найостаннішими профарбовуємо кромку волосся біля лоба і біля скронь. І не надягайте поліетилен на голову! Це помилка! Щоб хімічна реакція проходила правильно, потрібен доступ кисню.
Джерело: goodhouse.com.ua