
Якщо у вас довге волосся, перш ніж вдягнути головний убір, зберіть його на потилиці в хвіст або "бублик". У приміщенні розпустіть і струсіть локони: пишність і м'які хвилі забезпечені.
Не хочете, щоб довга гривка була плоскою, тоді підніміть її біля коренів, закиньте вгору і назад і тільки після цього надягайте шапку. Коли ви її знімете, чубчик прийме звичне положення, зберігши об'єм.
Не можна забувати, що добре виглядати і тримати форму може тільки здорове, сильне волосся. Восени і взимку підтримувати його у такому стані нелегко. Сухе повітря обігрівачів і кондиціонерів - стрес для волосся, особливо ослабленого: воно втрачає вологу і тьмяніє, тому саме час для інтенсивного догляду, зволожуючих і живильних масок.
Якщо волосся сильно пересушене, то слід провести курс лікування для відновлення текстури. Тут допоможуть концентровані сироватки в ампулах або професійні відновлювальні маски. У салоні краси можна зробити лікувальну процедуру біоламінування. Тільки не перестарайтеся: "перегодовані" пасма виглядають чи не гірше, ніж ті, яким не вистачає догляду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 хибних думок про волосся, в які ми віримо